Sponsors
Duyurular
*   Entu Yazılım 2010 'a yenilenen web sitesi ile girmiştir.

*  Referans bölümü için şifre almak isteyen müşterilerimiz 0530 692 0945 No'lu telefondan bilgi alabilirler.Arama Motorlarına Kayıt

Arama motoru Arama motorlarına kayıt

 

Binlerce Yabancı Arama Motorlarına Otomatik Kayıt
Seçkin  Yerli Arama Motorlarına Manuel Kayıt ve Kesin Sonuç
Seçkin Yabancı Arama Motorlarına Kayıt ve Kesin Sonuç
Arama Motorları İçin Web Site Optimizasyonu
Anahtar Sözcükler Seçimi

Bir internet sitesine sahip olmanız başlı başına yeterli değildir. Yalnızca bir Web sitesi kurmak ziyaretçi çekmez. Müşterileri bir kez sitenize gelmeleri için çaba gerektirir, tekrar gelmeleri içinse daha fazla çaba harcamanız gerekir.

 Sizi arayanlar hangi arama motoruyla arasınlar sizinle alakalı kelimelerde  çıkmalısınız. Bunun için de arama motorlarına   web sitenizi kaydetmelisiniz. Hem yerli  hem de yabancı arama motorlarına siteniz kaydedilmiş olması size büyük avantajlar sağlayacaktır. Sitenizin kaydedildiği  arama motoruna sayısı arttıkça sitenizin ziyaret edilmesi olasılığı o oranda artar.

Tabii ki  arama motorlarına kayıt işleri de belli bir profesyonellik ve o alanda uzmanlık gerektirir. Biz yıllarca arama motorları üzerinde araştırmalar yapmaktayız bu kounuda tecrübeliyiz.

 

Arama Motorlarına Kayıt Alanında Uzmanlık Alanlarımız

Yerli Türkiye arama motorları ve bu arama motorlarına site ekleme
Yabancı Arama Motorları ve bu arama motorlarına site ekleme
Yerli Arama Motorlarına Manuel Kayıt ( bu arama motorlarına site ekleme)
Yabancı Arama Motorlarına Manuel Kayıt ( bu arama motorlarına site ekleme)
Binlerce Yabancı Arama Motorlarına Otomatik kayıt ( bu arama motorlarına site ekleme)
Anahtar sözcükler ve bu sözcüklerin akıllıca, ustalıkla seçilmesi
Google, msn, live.com, yahoo ve diğer büyük arama motorlarına kayıt.
Ara.com.tr  banner reklam kayıtları
Ara.com.tr sponsor reklam kayıtları
Arabulsun  banner reklamları
Arabulsun sponsor reklam kayıtları
Google sponsor reklam kayıtları
Yahoo sponsor reklam kayıtları
Msn sponsor reklam kayıtları
Live sponsor reklam kayıtları
Arama motorları için web site optimizasyonu
Arama motorları içi meta tag yapılandırılması
Arama motoru istatiskleri
Arama motorlarındaki linklerinizin istatiskleri
Arama motorlarında çıkma istatiskleriniz
Google Page rankve page rank artırma
Arama motorlarında ilk sayfada çıkma
Google ilk sayfada çıkma
Yahoo da ilk sayfada çıkma
msn de ilk sayfada çıkma
Arama motorlarından ziyaretçisi geliş sayısını artırma yöntemleri
Alexa da sitenizin dünya sıralamasına sokmak ve dünya sıralamasında sıranızı yükseltme
Türk Arama Motorarında Listelenmek

 

Arama Motorlarıyla ilgili  uzmanlık alanımıza giren terimler:

SEO (Arama motorları arama sonuçlarını sıralamak için ileri düzeyde algoritmalar kullanır. İyi sayfa sıralama dereceleri rastlantısal değildir. Üst sıralamalarda görünecek Web sayfaları oluşturma sürecine Arama motoru optimizasyonu veya SEO denir)Arama motorlarına kayıt , arama motoru optimizasyonu, arama motoruna kayıt, arama motoru kayıt, Googleda Google da Google ilk birinci sayfada sırada çıkmak olmak bulunma çıkma olma bulunma, Arama Motoru Uzman, Arama Motorları Kayıt siteleri firmaları şirketleri, Arama Motoruna kayıt yapmak yapan şirketler firmalar,  google Uzmanları ve Google Uzman Firmalar ile Google optimizayon, yapan Uzmanlar şirketler ile Arama Motoru Uzmanları olan Optimizasyon yapan Arama Motorlarına Kayıt olmak kayıt şirketleri firmaları siteleri web siteleri web tasarım-web tasarım-web site tasarım, Google reklam-Google reklam şirketleri, arama motorlarına kaydolma kaydetme kayıt etmek, arama motoru  veya web tasarım şirketleri firmaları ve Google optimizasyon yapan google  ve arama motoru optimizasyonu firmaları Arama Motoru Uzmanı, Arama Motorları Uzman, Arama Motorları Uzmanlar, Arama motoru optimizasyonu, Ara.com.tr uzmanı, ara.com.tr uzmanları, Google uzmanlar, Google Uzman, Google Uzmanlar, Arama Motorları Optimizasyonu, Arama Motoru Optimizasyon, Arama motorları optimizasyon, arama motoru optimizasyonu yapan şirketler ve firmalar uzmanlar, Google optimizasyonu yapan şirketler, google optimizasyon firması, google optimizasyon uzmanı:Arama Motorlarına Kayıt ve Arama motoru optimizasyonu konusunda Arama motorları Kayıt ve Arama motoru kayıt, Arama Motorlarına Kayıt Servisleri, Arama Motorları Kayıt firmalar,Arama motoruna kayıt, arama motoru kayıt, Google kayıt, Google birinci çıkmak, googleda birinci olmak, gogleda birinci olmak, google ilk çıkmak, birinci sayfa google, Google birinci sırada olmak ve çıkmak , Arama Motoru Uzman, Arama Motorları Uzman, Arama Motorları Uzmanlar, Google uzmanlar, Google Uzman, Google Uzmanlar, Arama Motorları Optimizasyonu, Arama Motoru Optimizasyon, Arama motorları optimizasyon, arama motoru optimizasyonu yapan şirketler ve firmalar uzmanlar, Google optimizasyonu yapan şirketler, google optimizasyon firmas, google optimizasyon uzmanı ve Arama Motorları Kayıt, Arama Motoru Kayıt firmalar, Google kayıt bilgileri arama motorlarına kayıt yapan firmalar içinde birinci olan ve Arama motoru optimizasyonu. 1. 000. 000 yakın  Dünya arama motorlarına kayıt yapan ve yerli arama motorlarına kayıt işlemini elle gerçekleştiren arama motoru uzmanı şirket

 

Sonuç

Bir çok insan internet siteleri bulma yöntemlerinden biri Google.com gibi arama motorları kullanmaktır. Google, tüm Internet aramalarının yaklaşık yarısını oluşturmaktadır. Yahoo! ve MSN Live.com en sık kullanılan diğer arama siteleridir. Türkiye de ise ara.com.tr Türkçe ve Türkiye sitelerinde yıldızı parlayan  google, msn ve yahoo  tarzı robot ve  indexleme mantığıyla çalışan bir arama motorudur.

Her arama motoru kendine göre  farklı bir algoritma kullanır. Üstelik bunların çoğu algoritmalarını düzenli aralıklarla ayarlar. Ancak tüm arama motorlarında temel bir SEO geçerlidir. SEO ustalık gerektir ve  dikkatle ustalıkla kaydedilen arama motorları kaydı yaklaşımı Web sitenize gelen trafiği artıracaktır.

Web sitenizi arama motorlarına kaydetmek için şimdi sipariş veriniz

Sipariş Ver