Sponsors
Duyurular
*   Entu Yazılım 2010 'a yenilenen web sitesi ile girmiştir.

*  Referans bölümü için şifre almak isteyen müşterilerimiz 0530 692 0945 No'lu telefondan bilgi alabilirler.İnternet İsmi

internet isim tescil (domain register)

 

İnternet isimlerinizi tescil ettirmediyseniz hemen tescil ettiriniz. Çünkü bir başkası o ismi tescil ettirdiyse siz o ismi alamazsınız. Dolayısıyla kaptırmış olursunuz. İnternet isim tescili internetin önemini anlayanlar için çok önemlidir. Önemine binaen internet www domain isimlerini almak hem çok kolay, hem de çok ucuz. Siteniz olmasa da isimlerinizi vakit geçirmeden alınız. Tüm bu işlemleri 10-15 dakika bitirebilirsiniz. Şimdi burayı tıklayarak isim kaydınızı yaptırınız.

 

internet sim tescil

 

www.isminiz.com, org, net, vs. internet domain isminizi aldığınız servisten bize transfer ederek kolay bir şekilde online olarak yönetebilirsiniz.Size vereceğimiz şifreli yönetim panelinden isimlerinizin bilgilerini her an istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sizin şu yapmanız gereken tek şey şimdi transfer başvurusunda bulunmaktır. Transfer başvurusu yaptığınızda isim sahibi onaylayınca işlem tamam demektir. Artık isminizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. İstediğiniz an bilgilerini yenileyebilir, DNS (ns1 ve ns2. name server) leri değiştirebilirsiniz. Bunun için bizden yayın yapma şartı yoktur.

 

 

DNS Ayaraları

dns1 : ns5.securedc.com

dns2 :ns6.securedc.com