Sponsors
Duyurular
*   Entu Yazılım 2010 'a yenilenen web sitesi ile girmiştir.

*  Referans bölümü için şifre almak isteyen müşterilerimiz 0530 692 0945 No'lu telefondan bilgi alabilirler.Arama Motorlarına Kayıt

Katalog Rehberi

Katalog Rehberi firmaların onca efor ve maliyetle hazırlattıkları matbu katalogları dijital ortamda tarayıp internet sitesi üzerinden türkiye ve dünya internet pazarına açma, firma sitesine ziyaretçi ve firmaya müşteri kazandırma amacıyla hazırlanmış yeni nesil katalog arama ve katalog rehberi sitesidir.

 

Neden Katalog Rehberi?

Çünkü istediğiniz alandaki sayısız kataloğa masrafsız ve zaman kaybetmeden ulaşabiliyorsunuz. Çünkü neyin ne olduğunu görüyor, sayfa sayfa bakıyor ve kataloglar arasında karşılaştırma yapabiliyorsunuz.

Çünkü katalog sahibi firmalarla direk irtibata geçebiliyorsunuz.


Kataloğumu neden

Katalog Rehberi 'ne kaydetmeliyim?

  • Çünkü onca harcama yaparak yaptırdığınız katalogları katalog rehberine kaydedince hedef kitlenize hızlı ulaşacaksınız. Çünkü kataloğunuzun aynısına dünyanın her yerinden bakılıyor.
  • Çünkü kataloğunuzu gerek site üzerinden tek tuşla ve gerek mailelerinze sadece bir link ekleyerek herkese masrafsız olarak gönderiyorsunuz.
  • Çünkü katalog göndermede zaman kaybetmiyorsunuz.
  • Çünkü rakipleriniz var ve teknolojinin bu önemli fırsatını değerlendiriyorsunuz.

 

 

 

CD dijital katalog

DİJİTAL KATALOG

E-KATALOG - 3 BOYUTLU Sayfa

Çevirmeli CD ve E-MAİL VERSİYONU
 Dijital ortamda mausla sayfa çevirerek bakma. Cd veya E-Mail yolu ile kolaylıkla gönderebileceğiniz ve sitenize koyup download ettirebileceğiniz çok düşük boyutta ( 200-900 Kb) , 3D efekt ile sayfa sayfa açılan firma veya ürün kataloğunuzu yapıyoruz.

 

Hem Flash ve hem de exe versiyonu.

195 USD + Sayfa Başına 25 USD

 

Sipariş Ver