Sponsors
Duyurular
*   Entu Yazılım 2010 'a yenilenen web sitesi ile girmiştir.

*  Referans bölümü için şifre almak isteyen müşterilerimiz 0530 692 0945 No'lu telefondan bilgi alabilirler.Yazılım


         Firmamız, web tasarımı ve network çözümlerinin yanında yazılım üretim ve satışı çözümleri sunmaktadır.
Bilgi işlem ve internet teknolojileri ile ilgili her türlü ihtiyaç ve problemlerinize, "Size Özel Çözümler" getirmektedir.

    Firmalar, sektördeki paket programların, kendilerine hitab etmediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. Entu Yazılım olarak sadece paket programlar değil, özel yazılımlarımızla da sizin yanınızdayız. Firmaların ihtiyacına özel yazılımlar geliştirerek firmaların işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktayız.

       Entu Yazılım 8 yıldır yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Yapılan yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Entu Yazılım'ın ürettiği yazılımlar tamamen kendi ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.

       %100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlerden gelen istek ve öneriler göz önüne alınarak programlar sürekli güncel tutulmaktadır.

 

      Gelişen teknoloji her geçen gün dünyayı hızla değiştiriyor ve yeniden yapılandırıyor. Bu yeniden yapılandırmada "Size Özel Çözümler" sunarak firmanızın bilgisayar teknolojisine ayak uydurmasını sağlıyoruz.